До акції “Шкільний портфелик” у Тернополі долучили дітей з Луганська і Донецька (Відео)

дітиБлизько сотні дітей з багатодітних, малозабезпечених, неповних і проблемних сімей Тернополя та області отримали шкільне приладдя.

У рамках щорічної акції благодійного фонду “Карітас” – “Шкільний портфелик”, потрібні для навчання речі дарували родинам, які такої допомоги справді потребують. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. На Тернопіллі 1 вересня за парти сядуть майже 107 тисяч учнів

Більше ста пакунків із зошитами, пеналами, обкладинками для підручників, простими та кольоровими олівцями, фломастерами та іншим необхідним шкільним приладдям отримали сироти, діти позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей.

- Цьогорічна акція проходить і для тих дітей, які прибули з Луганська і Донецька. Ми також їх долучили до цієї акції. Дуже мені шкода, що ця акція цього року пройде в обмеженій кількості – тільки 100 пакунків, бо маємо зараз тяжку ситуацію в країні, тому благодійники «Карітасу» є вичерпаними, бо дуже багато допомоги вони дають для військових, – каже генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” - отець Андрій Марчук.

Підсумовуючи акцію “Шкільний портфелик” у Тернопільському благодійному фонді “Карітас”, діти та батьки молилися за вдалий навчальний рік, за благодійників, їх родини. Отець Андрій Марчук поблагословив усіх присутніх.