Від Covid-19 в Україні за 6 місяців може померти більше, як за весь 2020 рік – KSE (Графіка)

Показник летальності від ускладнень коронавірусу за перше півріччя 2021 року може становити в Україні до 55-ти тисяч осіб.

Про такі результати моделювання повідомила Київська школа економіки (KSE).

“У першому півріччі 2021 року від Covid-19 може померти від 20 000 до 55 000 осіб”, – йдеться в повідомленні.

Фахівці Київської школи економіки відзначили, що на кінець березня цього року кількість померлих щодоби від ускладнень коронавірусу в Україні перевищила пікові показник минулорічної осінньої хвилі на 34% і продовжує зростати.

"Результати аналізу KSE прогнозують, що кількість померлих від Covid-19 за другий квартал 2021 року в Україні може досягнути показника смертності за весь 2020 рік", - прогнозують експерти.

Водночас фахівці підкреслюють, що це лише прогноз. Він може змінитись залежно від зміни ключових факторів епідемії Covid-19 в Україні.

"Частки більш поширюваних вірусів, тривалості імунітету, темпів вакцинації та карантинних обмежень впливатиме на відповідну зміну у прогнозах", - підкреслили у KSE.

Читайте також: Глава МОЗ зробив обнадійливу заяву щодо ситуації з Covid-19 в Україні (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", 13 квітня міністр охорони здоров'я України повідомив, що Україна зараз перебуває на піку третьої хвилі епідемії Covid-19, але МОЗ вже бачить тенденцію до стабілізації ситуації з захворюваністю на коронавірус у нашій країні.