До 200-річного ювілею Шевченка тернополянам дарують “Сон” (Відео)

kinoНа перегляд художнього фільму “Сон” запрошує “Палац кіно” у Тернополі з 17 до 22 лютого. Початок сеансів – о 13.30 та 15.15.

Читайте також. Виставку старовинних ікон Тернопілля відкриють у ліцеї

Такий подарунок тернополянам роблять з нагоди 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. Адреса “Палацу кіно”: вул. і. Франка, 8. Контактний телефон: 52-33-33. Група у соцмережі: http://vk.com/palac.kino.

Нагадаємо, “Сон” – український повнометражний біографічний фільм, відзнятий у 1964 році до 150-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка на кіностудії ім. О.Довженка. Режисер стрічки – Володимир Денисенко. Він же створив сценарій спільно з Дмитром Павличком.

Читайте також. Юрій Андрухович зачарує тернополян грою слів, інтонації та жестів

Фільм змальовує життя геніального поета від дитячих років до заслання. Чого вартий акторський букет. А сюжет – простий: молодого Тараса Шевченка – автора крамольних віршів, викликають на допит. Замість пояснень, поет пише нові вірші, які присвячує безрадісній долі України. Його віддають у солдати і забороняють писати та малювати.

Довідково. У ролях: Іван Миколайчук — Тарас Шевченко, Юра Леонтьєв — малий Тарас, Дмитро Мілютенко — дядько Іван, Наталія Наум — Ядвига Гусиковська, Костянтин Степанков — Іван Сошенко, Михайло Державін — Карл Брюлов, Василь Дашенко — Венеціанов, Дмитро Франько — Жуковський та інші.