До 20 числа кожного місяця тернополянам слід платити за воду та каналізацію (Відео)

платаНе платите за комунальні послуги? Можете залишитися без води та каналізації. У такий спосіб “Тернопільводоканал” веде боротьбу з боржниками.

Їхні квартири відключають від водопостачання та водовідведення. Або ж подають до суду, аби заборговані гроші забрати примусово. Станом на 1 листопада тернополяни боргують КП “Тернопільводоканал” 7 млн грн.

Читайте також. Тернополяни, які боргують за воду, можуть втратити майно (Відео)

До 20 числа кожного місяця потрібно сплатити за воду та каналізацію за попередній місяць. Про це нагадують тернополянам у “Тернопільводоканалі”. Бо вже наступного дня ця сума стане боргом. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Аби тернополяни вчасно оплачували ці послуги, їм постійно надходять рахунки із сумою сплати. Зелені – ви сумлінний платник, якщо ж жовті чи червоні – поспішіть розрахуватися, бо інакше “Тернопільводоканал” може звернутись до суду.

Читайте також. Он-лайн-сплата за комунальні послуги у Тернополі відтепер йде через ПриватБанк

- Якщо від нашого підприємства надходить заява на видачу судового наказу для примусового стягнення боргу, абоненту з самого початку доведеться понести додаткові витрати. А саме - судовий збір, який становить майже 122 гривні, інфляційний збір - 3% річних. У багатьох випадках сума цих додаткових витрат може бути вищою за суму боргу за надані послуги водопостачання та водовідведення, – розповідає начальник відділу розрахунків населення Руслан Бурмас.

Суд передає справу виконавчій службі, що може стягувати борг із пенсій і зарплат. Також майно можуть арештувати, аби потім продати і розрахуватися з боргами. А ще - вам можуть обмежити виїзд за кордон. Тому тернополян закликають за послуги водопостачання і водовідведення розраховуватись вчасно. Ще один метод боротьби із боржниками – відключення їхніх квартир.

- Безпосередньо сьогодні ми відключаємо абонентів від водовідведення. Це супроводжується значними незручностями для наших абонентів. Повторне включення проводять лише після повного врегулювання заборгованості, – говорить начальник водоканалізаційної інспекції КП “Водоканал” Іван Гладкий.

Довідково. “Тернопільводоканал” нагадує, що сплатити за його послуги можна у будь-якому пункті прийому платежів, а також у касі за адресою Медова, 1. Зробити все можна і через Інтернет.