“ДНР” заманює в “регулярну контрактну армію” обіцянками нагодувати і одягти (Фото)

Розчаровані діями бойовиків, мешканці Донбасу вже не хочуть вовати за ефімерні псевдореспубліки, тому терористи у “ДНР” придумали створити свою “контрактну” армію, взявши туди навіть тих, хто був енпридатним до військової служби. Для цього очільник “ДНР” навіть видав розпорядження про організацію медкомісій, які мають проти майбутні бойовики.

Як пише один з сайтів бойовиків, так званий голова ДНР Олександр Захарченко підписав розпорядження “Про створення призовної комісії Донецької Народної Республіки і призовних комісій у містах та районах, в районах міст”.

Читайте також. Примусова мобілізація в ДНР: з кожної шахти по 250 рекрутів

“Розпорядження” передбачає, що так звана призовна комісія має організувати медогляд громадян, які отримали звільнення від призову на військову службу за станом здоров’я, та громадян, які заявили про незгоду з висновками про їх придатності до військової служби за результатами медичного огляду.

Читайте також. Бойовики самі обстрілюють окуповану територію, щоб «мобілізувати» мешканців Донбасу – полковник Федічев

Тим часом дуже промовистим є агітаційний плакат “ДНР”, який чітко дає зрозуміти, що дає майбутньому бойовику так звана контрактна армія “ДНР”. Як видно, терористи, які довели до голоду і зубожіння місцевих мешканців Донбасу, вирішили, що доведені до відчаю українці підуть воювати за “рускій мір”, тільки тому, їм дадуть тарілку супу, таку-сяку одежину і, може, трохи грошей.

оголошення ДНР