ДНР сьогодні розстрілює залишки боєзапасу – Донецьк зазнав масштабних руйнувань (Відео)

1Донецьк сьогодні піддається жорстоким обстрілу. Залпи і вибухи лунають, починаючи з четвертої ранку. Наслідки їх ще доведеться з’ясовувати. Про це пише “Муніципальна газета”.

Донеччани, спілкуючись в Інтернеті, розповідають, що серія пострілів, схожі на залп з «Граду», лунає в Київському районі. Повідомляють, що біля «Амстору» на залізничному вокзалі снаряди потрапили через дорогу від недобудови. «Там АТП якась, або типу того, на її територію впало. За чутками горить бокс», – пишуть на одному з форумів.

«В районі шахти «Путилівська» під Донецьком йдуть бої. В результаті обстрілу пошкоджені склади з «Кока-колою», – повідомляє одн з иметсных жителів.

«Петрівка. Вже хвилин 5-7 йдуть по черзі постріли з гаубиці і поодинокі залпи з градов з боку «Каргілл». Куди летять - незрозуміло, але може бути, що у бік Оленівки», - повідомляє ще один користувач.

«В стороні Іловайська не припиняються залпи, вибухи, стовп диму, - пише донеччанин. - З боку Старобешеве іноді пролітають боєприпаси з «Градів».

«32 залпу РСЗВ. Відстрілялися десь на півночі Донецька. Таке відчуття що ДНР сьогодні розстрілює залишки боєзапасу. Цікаво, а великий у них цей боєзапас?»! - задається питанням житель столиці краю.

У Мережі вже з'явилося відео, де видно чергові руйнування, заподіяні Донецьку в результаті бойових дій.