“ДНР” продовжує пожирати своїх творців”, – за критику Пушиліна викрали консультанта “уряду ДНР”

Роман Манекін
Роман Манекін

Російського журналіста, одного із консультантів так званого «уряду ДНР» Романа Манекіна заарештували та вивезли у невідому напрямку у зв’язку з його публічною заявою про необхідність арешту «віце-спікера» самопроголошеної республіки Дениса Пушиліна. 

Про це повідомляють у соціальних мережах, пише “Преса України“.

Публіцист Роман Манекін, вочевидь, дарма так різко розкритикував діяльність представників влади так званої «ДНР». Так, зокрема, журналіст заявив про необхідність заарештувати «віце-спікера» самопроголошеної «ДНР» Дениса Пушиліна. Крім цього, негативно Манекін висловився і про «міністра закордонних справ ДНР» Олександра Кофмана. На думку публіциста, Кофман не по заслугах займає цю посаду.

На подібну критику влада самопроголошеної республіки не змогла не відреагувати. Так, пізно ввечері 26 травня російський письменник Олег Швець повідомив у соціальній мережі про арешт Манекіна.

«26 травня 2015 в 22-30 за московським часом дівчина з «ДНР» Марія  Покрова, з якою я займаюся російською мовою по скайпу, повідомила, що ввечері того ж дня якісь люди з «МДБ ДНР» (або ще звідкись) забрали (заарештували, відвезли, незрозуміло) її родича, акредитованого російського журналіста Романа Манекина. Останній раз він виходив на зв’язок 26.05.2015 о 19-30 за місцевим часом», – повідомив Швець.

Інформацію про арешт Манекина у соціальній мережі підтвердили і ряд інших діячів. Зокрема, донецький журналіст і блогер Денис Казанський зауважив, на наступний день після критики у сторону влади «ДНР» Манекіна «вивезли невідомо куди». Після цього, за словами блогера, ніхто Манекіна так і не бачив.

«Потворне дітище під назвою «ДНР» продовжує пожирати своїх творців. Цікаво спостерігати за тим, як сталіністи, традиційно виправдовують репресії проти «ворогів народу» та інший правовий безлад в інтересах імперії, а потім з подивом самі опиняються під катком терору. Мовляв, а мене за що? Я ж свій, це інших треба розстрілювати і мучити. Манекін чомусь уявив, що досі живе в Україні, де можна говорити і писати що завгодно. Ні, хотіли «ДНР» – їжте. А не треба було Кофману хамити! У нього сестра живе в Ізраїлі і працює у розвідці», – зазначає блогер.