У “ДНР” почали випускати власний алкоголь

106 (1)

У Донецьку люди ходять у місцеву копію “Макдоналдса”, їдять російські продукти, закуповуються контрабандою на ринках і п’ють віскі виробництва “ДНР”.

Про це написав російський блогер і фотограф Ілля Варламов, передає Depo.Донбас.

“Прихильники “ДНР” стали кричати, що “Донецьк – це не Україна”, забуваючи про те, що навіть Путін вголос називає ці території частиною України.

Були ще коменти з приводу реального розміру зарплат і пенсій”, – написав він.

“Можно встретить человека в форме, но уже без автомата. Что очень радует, потому что года полтора назад в любом кафе можно было легко нарваться на пьяных ополченцев с автоматами. Не самое безопасное шоу, как вы понимаете”, – написав блогер.

Читайте також: Бойовикам заборонили займатися тим, без чого вони не уявляють свого життя

На лавках бабусі обговорюють останні новини, дзвінки родичів з Росії та України, вчорашні бомбардування. Люди спокійно розповідають, наприклад, як рік жили в підвалі або в бомбосховищі. Уявити це неможливо, як неможливо повірити, що це відбувається в Європі в XXI столітті.

“Вже другий рік у мене половина балкона заставлена баклажками з водою – бо частенько чую, що знову обстріляли фільтрувальну станцію або водовід. У кухонних тумбах лежить недоторканний запас круп і консервів, сірників і солі – якщо раптом місто буде заблоковано остаточно і припиниться підвезення продуктів. Моє правило – мобільний телефон завжди повинен бути заряджений. Хіба мало що, раптом кілька днів світла не буде”, – розповідає мешканкас Донецька.

Студентів нині дуже цікавить, що буде з їх освітою, який диплом вони отримають (українського зразка або “ДНР”), і що з ним будуть робити.