“ДНР” перетворила Горлівку “у величезний пункт збору металобрухту” (Фото)

Російські окупанти і продовжують розграбовувати український Донбас.

Горлівку, що до окупації “ДНР” була потужним промисловим містом, бойовики уже довели до повного зубожіння – підприємства давно не працюють і їх просто ріжуть на метал. Більше бойовикам поживитись у місті вже нічим, пишуть місцеві мешканці у групі “Нова Горлівка” в соцмережі.

Читайте також: Бойовики «ЛНР» обікрали Плотніцького на 31 млн російських рублів (Відео)

“Горлівка перетворилася у величезний пункт зі збору та прийому металобрухту. Всі “оповідки” про запуски виробництв, робочі місця – міф. Цього немає і не буде, оскільки на територіях містоутворюючих підприємств розташовані вже військові бази.

Остання “радісна” звістка про інвесторів з Росії, готових “вкласти” в дві шахти Калініна і Гайового мільйонні інвестиції, виявилася банально-трагічною… Приїхали на ш. Калініна “пацани” з Ростова, насамперед змінили охорону, охорона першим ділом розікрала все, що погано лежало, причому не тільки на ввіреному об’єкті, але і особисті речі колишньої охорони і прилеглих будівель і об’єктів… А в бесіді з фахівцями не було задано жодного питання з відновлення і запуску шахти, але питання про кількість робочого обладнання піднімався постійно, так часто, що навіть затяті прихильники республіки зрозуміли – це буде демонтаж, розпилювання та вивіз…” – пишуть горлівчани.

Читайте також: Командир банди «ДНР» Ходаковський прямо і привселюдно зізнався у мародерстві і грабежах (Відео)

Українські патріоти окупованого міста додали й ілюстрації: “На знімках Гугл Земля видно величезний склад металобрухту на вул. Первомайській (тоді ще належав “бєні” Крикуленко) і склад “мертвих авто” на базі “центру”, дата зйомки теж присутня. Третє фото зроблено днями…”

Читайте також: Досі окуповану Горлівку українські військові могли визволити ще рік тому?

“Горлівка живе надією, але до ракової пухлини додалася ще й гангрена… Наше місто вмирає. Помирає у нас на очах. А люди забилися в “схрони” і мовчать – страх перед злодієм з автоматом”, – гірко констатують українські патріоти Горлівки.

ф1ф2ф3