Днями били по порожньому місту: стало відомо, як війська РФ “взяли” Сєвєродонецьк і Лисичанськ (Відео)

ЗСУ три тижні вели бої, щоб вимотувати армію РФ під Сєвєродонецьком, Рубіжним і Лисичанськом. При відході з цих міст українські військові провели спецоперації, покликані і далі виснажувати армію РФ.

Про такі подробиці «взяття» армією РФ Сєвєродонецька і Лисичанська радник глави Офісу президента України Олексій Арестович заявив в ефірі програми “Фейгін Live”.

“Сєвєродонецьк. Ми відійшли, а вони ще воювали півтори доби з порожнім містом. Вивалювали туди снаряди тоннами… Лисичанськ вони брали дві доби після того, як він був уже порожнім. Там нікого (з ЗСУ – ред.) уже не було, тільки групи спецпризначення ходили околицями і наводили артилерію ЗСУ. І так вони дві доби штурмували порожнє місто”, – сказав про війська РФ Арестович.

Він наголосив, що на "взяття" Рубіжного, Сєвєродонецька і Лисичанська російська армія витратила гігантську кількість ресурсів і зазнала великих втрат.

"90 діб. Наднапруження всіх сил. Прихована часткова мобілізація. 45 тисяч на добу вистрілювали снарядів, аж у Білорусі довелося брати... 60% сил стягнули туди. Втратили неміряну кількість народу", - сказав про втрату не менше 7-ми тисяч військових армії РФ при штурмах Рубіжного, Сєвєродонецька і Лисичанська радник глави ОПУ.

Тому, вважає Арестович, захоплення Лисичанська може бути останньою великою перемогою армії Росії у війні проти України, бо більше ресурсів для взяття якогось міста України ворогу брати нізвідки.

Читайте також: Українські війська виходять із Сєвєродонецька – Гайдай пояснив причину і мету (Відео)

Нагадаємо, про відхід ЗСУ із Сєвєродонецька стало відомо вранці 24 червня.

Читайте також: Після взяття Лисичанська війська РФ прагнуть просуватись далі – бійці ЗСУ ведуть оборону (Мапа, Відео) 

Про те, що українські військові виходять із Лисичанська, Генштаб ЗСУ офіційно повідомив 3 липня.