Дмитро Комаров зробив заяву після смерті свого друга – пілота Ігоря Табанюка (Фото)

Зірка телеканалу “1+1” і ведучий тревел-шоу Дмитро Комаров зробив заяву після смерті свого друга – пілота Ігоря Табанюка. Чоловік загинув у авіакатастрофі на Прикарпатті, яка трапилася 28 липня.

Про втрату товариша і свою думку про причини трагедії Комаров розповів на своїй сторінці в Instagram.

“Мені складно писати і говорити. Ігор був другом. Він – один з кращих пілотів України. Людина, яка все своє життя, час, сили і енергію віддала авіації. Її розвитку. Людина, яка за свої гроші відродила аеродром в Коломиї з руїн, відкрила льотну школу, проводила свята для всіх бажаючих”, – повідомив Дмитро Комаров.

Читайте також: Названо ім’я загиблого пілота літака, що впав на будинок на Прикарпатті

Загиблий пілот був прекрасною людиною і присвятив все своє життя небу, розвитку Прикарпаття та іншим людям.

"Поспілкувався з дуже багатьма пілотами. Вони єдині в думці: якщо Табанюк не зміг впоратися з цією ситуацією - вона була невиправною. Він 40 років за штурвалом", - вказав ведучий.

Читайте також: Стало відомо, хто перебував у будинку під час падіння літака на Прикарпатті

Останній рік у Ігоря був важкий. Аеродром, справу його життя, намагалися "віджати", написав Комаров. Він звернувся до керівництва міста і країни з проханням не погубити справу життя Табанюка.

Також Комаров назвав 3 можливі причини трагедії. "Є відео падіння. Штопор. Можу припустити, що це: 1) відмова управління, техніки, 2) втрата свідомості, напад, 3) втручання в управління пасажиром" - написав ведучий.

Дмитро Комаров наголосив на важливості проведення детального розслідування.

Нагадаємо, 28 липня о 13:40 на лінію 102 надійшло повідомлення, що у селі Шепарівці Коломийського району на приватний будинок упав спортивний літак. За попередньою інформацією, на борту перебували пілот, мешканець Прикарпаття, і троє пасажирів– іноземців. Вони загинули на місці події.