Для виплат 304 тисячам пенсіонерів Тернопілля лише у січні треба 410 млн грн

ХомаУ Тернопільській області забезпечили своєчасну виплату пенсій.

У цьому запевнила начальник головного управління Пенсійного фонду в області Лариса Хома під час наради, яку днями провів виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак.

Читайте також. Ілавче Теребовлянського району отримає 17,5 т вантажів від благодійників з Німеччини

– У січні пенсію отримають 304 тисяч пенсіонерів, потреба у коштах складає 410 мільйонів гривень, – зазначила Лариса Хома. – Станом на 11 січня профінансували поштові та банківські структури. Для виплати пенсій на поштові відділення необхідно 235 мільйонів, на банківські – 154 млн грн. Очікуємо фінансування. В січні індексували 32 539 пенсіонерів, середній розмір індексації становить 179 грн. Протягом року призначили 13 727 справ.

До речі, на Тернопільщині завершили формування проекту «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини на 2015 р.». Про це під час тієї ж наради повідомила директор департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Галина Воляник.

Читайте також. Гроші на свої проекти отримають громади Бучацького і Козівського районів

Іван Крисак зазначив, що «Програму соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільщини» слід розробляти паралельно з бюджетом та закликав структурні підрозділи ОДА до ефективної співпраці. Тож обговорили під час апаратної наради і питання формування бюджету Тернопільщини.

- Ми збалансували бюджет, гарантуючи стовідсоткове забезпечення заробітної плати та плати за енергоносії. Розглядали лише незахищені статті, - запевнив директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк.

Виконувач обов’язків голови ОДА зазначив, що бюджет 2015 року спрямований на економію, тому потрібно переглянути витрати комунальних підприємств.

Софія Левицька