“Для ворога його смерть безкарно не мине”: у Дніпрі попрощались із загиблим на Донбасі бійцем “Азова” (Відео)

Боєць полку «Азов» Роман Романенко, який загинув на Донбасі 10 серпня
Боєць полку «Азов» Роман Романенко, який загинув на Донбасі 10 серпня

25-річного Романа Романенка, який загинув 10 серпня на передовій Донбасу, 14 серпня провели в останню земну дорогу в його рідному місті – Дніпрі.

Рідні і близькі українського бійця, які були на жалобному заході, відзначали, що Роман Романенко був справжнім патріотом України і надійною людиною. Бойові побрати з полку Нацгвардії підкреслювали, що багато з них завдячують своїм життям Романенку, який не раз прикривав своїх товаришів у боях з російськими окупантами Донбасу.

Читайте також: Бойовики прагли просунутись вперед — стали відомі обставини загибелі на Донбасі бійця Нацгвардії України (Відео)

Роман Романенко загинув, підірвавшись на фугасі, під час виконання бойового завдання на передовій Світлодарської дуги біля Новолуганського 10 серпня.

Бойовики шквальним вогнем не давали українським бійцям забрати тіло Романенка з місця його загибелі в "сірій" зоні.

Російські окупанти, забравши тіло українського бійця, три дні не віддавали його, весь цей час оббріхуючи дії українських військових.

Читайте також: Тіло бійця Нацгвардії України бойовики забрали з місця загибелі на передовій Донбасу під наглядом ОБСЄ (Відео 21+)

За це і за загибель Романа Романенка, кажуть бійці "Азова", російським окупантам відплатять.

"Для ворога його смерть безкарно не мине", - запевняють у полку Нацгвардії "Азов".

Читайте також: Бойовики віддали українській стороні тіло бійця полку «Азов» Романа Романенка, який загинув на Донбасі 10 серпня

Більше подробиць - у сюжеті ТСН