Для теракту в Харкові використали протипіхотні міни МОН-100 – Геращенко (Відео)

Харків-теракт 22.02 люди допомають потерпіломуВибух у Харкові був здійснений профгрупою, що вміє користуватися протипіхотними мінами. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив член колегії МВС Антон Геращенко.

“На сьогоднішній день відомо, що вибух був зроблений професійною групою, яка вміє користуватися військовими мінами. Це міна МОН-100. Застосовувати подібного роду міни в житловому місті – це блюзнірство, знущання над людською сутністю. Такі міни використовуються в боях на полях битви, ніяк не в містах. Це говорить про те, що у терористів немає залишків совісті і честі”, – зазначив Геращенко.

Читайте також. Кількість жертв теракту в Харкові зросла до трьох (Відео)

“Відомо, що міна була закладена в період між 1:00 до 4:00 ранку, коли на цій ділянці відключається світло. Однак ми зараз аналізуємо цілу низку відеозаписів, в тому числі просимо відеореєстратори таксистів та інших водіїв, які проїжджали в цей час, щоб подивитися, що там видно, оскільки установка міни не могла бути зроблена за хвилину, це вимагало часу”, – додав Геращенко.

Читайте також. Причина вибуху у Харкові: протипіхотна міна еквівалентом близько 2 кг тротилу — прокуратура

Нагадаємо, 22 лютого близько 13:20 під час мирної ходи активістів Євромайдану і патріотично налаштованих громадян в Харкові стався вибух, в результаті якого загинули 3 людини і постраждали більше десяти. Служба безпеки України затримала чотирьох осіб, які можуть бути причетні до підготовки і здійснення теракту. За словами народного депутата Антона Геращенка, за вибухом у Харкові стоїть терористична організація “Харківські партизани-терористи”. Сьогодні у місті оголошено траур.