Для студентів і випускників: є можливість розвиватися особистісно і професійно

globalcitizenМіжнародна організація AIESEC в Тернополі розпочала набір на програму соціальних стажувань «GlobalCitizen».

Читайте також. “Сучасне суспільство виховує споживачів та егоїстів”, – політик (Фото)

– У наш час в Україні гостро стоїть питання щодо працевлаштування молоді, – кажуть організатори. – Молоді спеціалісти, закінчивши університет, стикаються з проблемою відсутності досвіду і практичних навичок роботи, а саме цього від них вимагають роботодавці. Виникає замкнене коло, де здається неможливо отримати вищу освіту і практичний досвід одночасно і, що не менш важливо, якісно.

Насправді, як вони кажуть, при великому бажанні і мотивації можна знайти багато можливостей, серед яких стажування в компаніях, міжнародний обмін, волонтерства. Саме це і пропонує міжнародна молодіжна організація AIESEC, яка займається організацією соціальних проектів і міжнародної програми стажувань. AIESEC складається з активних студентів і випускників, які прагнуть розвиватись особистісно і професійно, здобувати практичні навики і здійснювати позитивний вплив на суспільство.

Читайте також. Найкращі ідеї – у “Пласту”, “Файного міста” і Молодіжного центру працевлаштування

- Одним із основних продуктів є міжнародна програма стажувань “GlobalCitizen”. Вона розрахована на молодь 18-28 років, з хорошим знанням англійської мови, прагненням розвивати свої лідерські здібності і отримувати практичний досвід, - кажуть організатори.

Програма “GlobalCitizen” являє собою участь у проекті за кордоном тривалістю від 6 до 8 тижнів. Проект може бути у вигляді мовної школи для студентів, роботи з дітьми, покращення рівня їх англійської мови, культурної обізнаності, усвідомленості проблем наявних в тій чи іншій країні.

Читайте також. “Громада у Румунії – жива, зберігає культуру, мову, гуртується”, – Михайло Ратушний (Відео)

- Під час проекту ви будете працювати в команді, яка складатиметься з представників різних країн світу. Тому це чудова можливість не тільки значно покращити рівень англійської мови, але й розширити мережу своїх контактів, збільшити кругозір і перейняти досвід від інших культур і національностей, - додають активісти. - Окрім того, у вас буде чудова можливість розвинути свої “publicspeaking” і комунікативні навички, навчитись краще пристосовуватись та знаходити вихід з будь-яких ситуацій.

Довідково. Усі, хто прагне здобути практичний досвід, розвиватися та допомагати розвиватись іншим, можуть взяти участь в міжнародній програмі стажувань “GlobalCitizen”. Дізнатися більше про програму та її особливості можна тут: http://www.te.aiesec.ua/uk/exchange/InternationalExchangeProgram.