Для переселенців створили всі умови, але проголосували тільки 264 людини (Відео)

PA070034-nЛише 264 тимчасово переселених громадян проголосували на Тернопільщині 26 жовтня.

Саме стільки тимчасово переміщених на територію нашої області з Криму та регіонів проведення АТО виявили бажання обирати новий парламент, хоча умови для цього створили всі.

Читайте також. Тернопілля: чи вдасться переможеним довести фальсифікації під час виборів? (Фото, Відео)

Нагадаємо, всього в області перебуває близько 1158 переселених, які мають право голосу.

– Усім тимчасово переміщеним громадянам, які виявили бажання змінити місце голосування, ми надали таку можливість, – повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Тернопільської ОДА Ігор Бойко. – Відбувалась процедура у спрощеному порядку. Для зміни місця голосування переселеним потрібно було до 20 жовтня написати заяву в органи ведення реєстру виборців, пред’явивши лише паспорт чи тимчасове посвідчення громадянина України із пропискою в Донецькій, Луганській областях та АРК. Щоправда, виборці, які змінювали місце голосування, обирали лише політичні партії.

Змінити місце голосування мали можливість і добровольці, які беруть участь в бойових діях АТО. Мобілізовані бійці голосували за місцем служби, пред’явивши військовий квиток, уточнили на сайті ОДА.

Читайте також. Результати виборів на Тернопіллі: Барна не приховує щастя, Заставний – задоволення, а люди Пастуха – втому (Відео)

Додамо, що всю процедуру голосування тимчасово переселених Ігор Бойко докладно пояснював у прес-клубі завчасно.

Софія Левицька