Для отруєння Скрипаля використали його доньку – з’явилась несподівана версія потрапляння отрути у Великобританію

Сергій Скрипаль. Фото з відкритих джерел
Сергій Скрипаль. Фото з відкритих джерел

Отрута, через яку зараз перебуває в реанімації колишній російський розвідник, могла привезти з Москви його донька, сама того не підозрюючи.

Як пише газета Telegraph із посиланням на свої джерела в спецслужбах, зараз правоохоронці Великобританії прискіпливо розробляють версію, що отруєними були речі доньки екс-агента. Сліди речовини, від якої постраждав Сергій Скрипаль і його донька Юлія, знайшли у валізі Юлії.

Не виключено, що одяг, косметику чи подарунок могли обробити отрутою і покласти в чемодан. Коли ж цю річ власники розпакували у Великобританії, отрута почала діяти.

Контртерористична поліція і MI5, розшукуючи потенційних вбивць, більше не думають, що підтримувана Кремлем група знищення будь-коли в’їжджала на територію країни.

Читайте також: Отруєння екс-офіцера ГРУ у Великобританії: заговорили про російський слід (Відео)

Одне з джерел сказало, що вбивцям було не важко вломитися в квартиру Юлії в Москві і підкинути отруту в її багаж. Вона прибула до Великобританії в суботу, 3 березня, рейсом з Москви.

Джерела повідомили The Telegraph, що наступного дня Скрипаль з дочкою поїхали в центр міста Солсбері, зупинилися на автостоянці Сейнсбері о 13:40 перед тим, як відправитися в паб Bishops Mill і в ресторан Zizzi. Пізніше вони вже отруєні були знайдені на лавці.

Читайте також: Прем’єр-міністр Великобританії: у Росії виробляли речовину, якою отруєно колишнього офіцера ГРУ та його дочку

Сліди нервово-паралітичного газу “Новачок” були виявлені на машині Скрипаля, в ресторані і в пабі.

Читайте також: «Наказ явно надійшов з Росії», — США підтримали ультиматум Великобританії в справі отруєння Скрипаля

15 березня заступник начальника констебля поліції Уілтшира Пол Міллс повідомив, що 131 людина потенційно могла вступити в контакт з смертельною отрутою і що вони щодня контролюються органами охорони здоров’я по телефону.

Читайте також: Пряма хімічна атака на країну: на Радбезі ООН США підтримали на Великобританію. Росія робить вигляд «настамнєт» (Відео)

Він також сказав, що 46 людей звернулися до лікарні, висловивши стурбованість у зв’язку з цим інцидентом. Огорожі навколо районів, де знайдені сліди хімічного агента, або місць де вони ще можуть бути знайдені, ще можуть залишатися  протягом кількох місяців.

Читайте також:Екс-агент КГБ заявив, що знав про майбутній замах на Скрипаля