“Для нас було важливо не програти Сербії і заробити очко” – Шевченко про заключний матч відбору на Євро-2020

Андрій Шевченко
Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию у заключному матчі відбору на Євро-2020 проти збірної Сербії (2:2), повідомляє офіційний сайт УАФ.

“Мені не сподобався початок ні першого, ні другого тайму. Перші десять хвилин ми виглядали розгубленими. Можливо, це пов’язано з тим, що на поле вийшли кілька футболістів, які грали менше в попередніх матчах. Хоча загалом вони проявили себе добре, зокрема, Сидорчук, Коваленко”, – зазначив Шевченко.
“Добре діяли і гравці, які вийшли на заміну. В той момент, коли нам були потрібні свіжі сили, вони проявили себе з найкращого боку. Бесєдін навіть забив м’яч”, – додав головний тренер української збірної.
Шевченко зазначив, що “задоволений тим, як команда провела цей кваліфікаційний турнір” і підкреслив, що “було дуже важливо зіграти добре” проти Сербії, незважаючи на дострокову путівку на Євро-2020.
“Ми розуміли, що Сербія вдома виступає впевнено, її гравці представляють хороші клуби. В цілому це дуже сильна команда, і для нас було важливо не програти тут і заробити очко, яке дозволило б збірної України сіятися з першого кошика при жеребкуванні фінального турніру”, – зазначив Шевченко.
Наставник української збірної також висловив думку, що збірна України заслужено пішла від поразки: “Ми не відмовилися від своєї гри, трохи перебудувалися, випустили свіжих футболістів, знайшли можливість для атак, особливо правим флангом. Вважаю, наш другий гол є заслуженим”.