Для дітей прифронтової зони показали кращу дитячих виставу в Україні (Відео)

Фото з вільних джерел
Фото з вільних джерел

Невдовзі після проведення унікального оперного концерту “Опера Перемоги” для військових Об’єднаних сил 14-18 січня для дітей прифронтової зони у населених пунктах Донецької та Луганської областей показали дитячу виставу.

Національний мистецький проект АRTперемиря, заснований у жовтні 2018 року в рамках стратегічної гуманітарної ініціативи “Допомога Схід” Командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим за сприяння відомого українського режисера Максима Добролюбова продовжує свою роботу на Донбасі, повідомляє пресс-служба штабу ООС.

Читайте також: Мистецтво як реабілітація: ветерани ООС презентували власні художні роботи, які дивують і надихають (Відео)

– Ми – представники Обєднаних сил чітко усвідомлюємо, що наше майбутнє це – діти, для яких сьогодні ця вистава, – каже Сергій Наєв. ­ Шлях до їхніх сердець лежить через українську культуру й духовність.

Понад 3000 дітей з Авдіївки, Мар'їнки,Торецька, Парасковіївського, Бахмута, Соледара, Попасної, Лисичанська та Рубіжного відвідали виставу та занурилися у чарівний світ веселої казки.

- Це – краща дитяча вистава за рішенням фахівців театрального мистецтва України, - каже художній керівник театру Максим Добролюбов. – Ми вирішили цю кращу виставу подарувати дітям Луганського й Донецького регіонів у рамках мистецького проекту АRTперемиря. Його метою є культурне й духовне відродження цих двох регіонів.