Вистачило 15 хвилин: як “Бенфіка” з розгромним рахунком відправила київське “Динамо” в Лігу Європи (Відео)

Фото – Твіттер “Динамо” (Київ)

У матчі-відповіді в рамках плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА київське “Динамо” 23 серпня програло португальській “Бенфіці” 3:0 і “вилетіло” у Лігу Європи.

Долю київського клубу у Лізі Чемпіонів португальський клуб вирішив у першому таймі за 15 хвилин. Цього часу “Бенфіці” вистачило, щоб на 27-ій хвилині забити перший раз у ворота “Динамо”, а на 42-ій – третій.

Український клуб за весь перший тайм лише один раз вдарив по воротах суперника зі стандарту. Впродовж всього матчу київська команда на гол престижу не спромоглася.

Після програшу “Бенфіці” у першому матчі з рахунком 0:2 за рахунку 0:3 у матчі-відповіді шансів залишитись у Лізі Чемпіонів у “Динамо” не було. Рахунок за підсумками двох матчів з “Бенфікою” для київських динамівців розгромний – 0:5.

Головний тренер київських динамівців Мірча Луческу на післяматчеві прес-конференції програш своїх підопічних "Бенфіці" у Лізі Чемпіонів пояснив недостатнім рівнем майстерності і досвіду.

"Нашою найбільшою проблемою була не "Бенфіка", а ситуація в цілому. Ми залучаємо гравців із академії, однак вони поки не готові до такого рівня... "Бенфіка" - набагато сильніша, але й для нас недопустимо робити стільки помилок. Результат міг бути навіть 0:6, різниця була надзвичайно великою. Ми могли зробити небагато - тільки завадити нашому супернику забивати. До першого голу призвела дрібна помилка, до другого та третього пропущених м'ячів призвели значні помилки", - визнав Луческу заслужену перемогу "Бенфіки".

Жеребкування УЄФА 26 серпня визначить суперників "Динамо" (Київ) у Лізі Європи.

Як київський клуб не зумів забити "Бенфіці" 23 серпня - в огляді матчу від MEGOGO.