“Для Путіна це остаточний крах”, – Клімкін сказав, чим Україна може “добити” Кремль (Відео)

Павло Клімкін. Фото – reuters

Україна в Євросоюзі для Росії означатиме остаточний крах імперських амбіцій Путіна. Тому Україні треба робити максим для якнайшвидшого вступу в ЄС.

Про це міністр закордонних справ України у 2014-2019 роках Павло Клімкін заявив в ефірі телеканалу Еспресо“.

"Це одна війна, це як дві сторони однієї медалі: боротьба проти путінського режиму і боротьба за європейське майбутнє України. Для президента Росії Володимира Путіна Україна, яка є членом Європейського союзу, - це остаточний крах, остаточна катастрофа його імперської концепції сфер впливу і цих нескінченних міфів про Росію, яка "контролює" Україну", - сказав Клімкін.

Дипломат наголосив, що президент Росії Путін ніколи не припинить намагатися знищити Україну на її шляху до Єросоюзу.

"Ми повинні чесно сказати, що Путіна ніколи не залишить бажання зруйнувати Україну, щоб ми не були членом ЄС. Путін робитиме все можливе: не просто захоплюватиме територію, а буде намагатися роздовбати Україну зсередини… Путін і далі буде застосовувати китайську тактику тисячі порізів, адже росіяни інакше не вміють. Вони скоро захлинуться. Ми маємо пережити це, щоб зрозуміти ціну того, що відбувається", - сказав Павло Клімкін.

Він підкреслив: щоб остаточно "добити" імперські амбіції Путіна, Україні треба робити максим для якнайшвидшого вступу в ЄС. В тому числі - і на полі бою.