ДК “Укроборонпром” запрацював у надзвичайному для підприємства режимі, – подробиці

фото: Укроборонпром
фото: Укроборонпром

Державний концерн “Укроборонпром” в умовах карантину запровадив на 17 підприємствах режим повного або часткового простою – підприємства продовжують функціонувати, але не виробляють продукції та не здійснюють ремонтів.

У концерні повідомили, що випадків захворювання серед працівників немає. Кількість співробітників, які працюють дистанційно, суттєво збільшилася.

На 19 підприємствах бронетанкового дивізіону вдалося скоротити кількість працівників, які щодня виходять на зміну, на 4000. На 21 підприємстві дивізіону радіолокації та високоточної зброї – на 2200, на 16 підприємствах авіабудування та ремонту – на 13 тисяч (ДП “Антонов” пішов на карантин), на 14 підприємствах високоточної зброї і боєприпасів – на 6400 працівників.

Переважна більшість співробітників перебувають у відпустках, близько 2 тисяч працюють дистанційно, інформує Суспільне.

В Укроборонпромі зазначили, що такий режим не є "надзвичайним для оборонної промисловості". Так, упродовж року керівники підприємств та заводів змушені вдатися до подібних заходів - через різдвяні свята або на початку нового року, коли йде узгодження контрактів на державне оборонне замовлення і підприємства перебувають у вимушених простоях, очікуючи укладання та підписання контрактів на виготовлення та ремонт військової техніки.

Крім цього, заплановані закордонні відрядження співробітників для проведення переговорів та укладання нових контрактів довелося відтермінувати. Водночас експортери продовжують забезпечувати виконання контрактів та банківсько-фінансових операцій, передбачених уже укладеними договорами.