Діючий Папа сердечно привітав почесного Папу з Різдвом (Відео)

папи-фотоУ Ватикані папа Франциск відвідав сьогодні почесного папу Бенедикта XVI, щоб привітати його з наближенням Різдва Христового.

Вони провели разом понад півгодини в колишньому монастирі на території Ватикану, де живе Бенедикт XVI після відходу з посади, щоб разом помолитися й поговорити, – передає Радіо Свобода.

Відеозапис цієї зустрічі, який поширив Ватикан, уперше показав приватні приміщення колишнього папи, а його самого показали вчетверте, відколи Бенедикт XVI залишив Святий престол у лютому цього року – вперше більш як за 600 років.

86-річний Бенедикт XVI, який пішов у відставку через стан здоров’я, цього разу виглядав краще, ніж раніше.

Для 77-річного папи Франциска нинішнє Різдво, яке Римо-католицька церква, як і більшість інших християнських церков, святкує 25 грудня, стане першим від його обрання в березні.

Завтра вдень він має спостерігати з вікна Апостольського палацу в Ватикані за відкриттям традиційного Різдвяного вертепу на площі Святого Петра, увечері провести службу Божу в соборі святого Петра, а післязавтра, в день Різдва, вперше виступити з традиційним благословенням “Urbi et Orbi”.