Дівчина з Тернопілля заспівала пісню Вакарчука, але потрапила у команду до Кароль (Фото, Відео)

ЄгоровКатерина Іванчук – 22-річна талановита дівчина із с. Лошнів Теребовлянського району стала другою, хто з Тернопільщини пройшов «сліпі прослуховування» нового туру телешоу «Голос країни».

Нагадаємо, тернополянин Андрій Лучанко став членом команди Святослава Вакарчука під час першої програми.

Читайте також. У команді Вакарчука — тернополянин, який присвятив пісні Майдану та Устиму Голоднюку (Відео)

Із Катериною все вийшло кардинально навпаки: виконавши пісню «Просто мені так хочеться» Святослава Вакарчука, дівчина здобула прихильність Тіни Кароль. Саме цей тренер обрав юну співачку для своєї команди.

Насправді ж, дівчина так хотіла сподобатися тренерам, що трішки "переграла", і сама це врешті визнала. Втім, її особливе виконання відомого хіта "Океану Ельзи" підкорило не тільки Тіну Кароль, а й публіку - в студії і поза екраном.

Читайте також. «Бачимо світло в очах бійців і розуміємо — треба приїжджати на схід», — тернопільські музиканти (Фото, Відео)

До речі, Катерина Іванчук володіє титулом «Перша віце-міс Тернопіль-2014». Що вона - красива і фотогенічна, можете пересвідчитися на фото унизу.

Варто згадати, що відомий український композитор і продюсер Олександр Єгоров (на фото - угорі) особисто запросив молоду співачку взяти участь у його концерті, коли відзначав 25 років роботи на естраді. Він особливо ретельно підійшов до відбору зіркових гостей, які разом із ним заспівали на головній сцені України. Із молодих виконавців Єгоров запросив тільки Катю Іванчук. Вона заспівала пісню «Осінь». Той виступ у Палаці «Україна» став дебютом на великій сцені.

Довідково. «Голос країни» - телевізійне співоче талант-шоу, що виходить на телеканалі «1+1». Шоу є українською адаптацією формату "The Voice", створеного у Нідерландах.

Софія Левицька. Фото - Оксана Чмиленко