Діти з Тернопілля – переможці фінального етапу Всеукраїнського конкурсу малюнків (Фото)

оснПереможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків і робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику нагородили у Тернополі.

Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області 14 липня.

Читайте також. “Літо-2014″: тернопільські міліціонери розважають дітей у літніх таборах (Фото)

Нагадаємо, впродовж травня відбувався фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику. Роботи тернопільських конкурсантів не залишилися поза увагою журі. Творчість учасників відзначили призовими місцями та подяками.

Читайте також. Жити безпечно дітей вчить спеціальний сайт, створений ОБСЄ і рятувальниками України

011В Управлінні ДСНС України у Тернопільській області нагородив конкурсантів-представників Тернопільщини тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління Віктор Маслей. Він вручив дітям грамоти, подяки та цінні подарунки.

Роман Пальцан заслужено посів ІІІ місце в номінації "Дитячий малюнок" у віковій категорії 11-14 років. Ірину Бондарчук нагородили за почесне ІІ місце в номінації "Дитячий малюнок" у віковій категорії 6-10 років. Жасмін Ассі із Тернополя вручили подяку за участь у конкурсі.

Опісля урочистої частини переможці разом з батьками відвідали пожежно-технічну виставку управління. Школярів зацікавила пожежна техніка, а також розповіді про почесну і відповідальну роботу рятувальників. Учасники конкурсу  тепер мріють поповнити лави бійців пожежно-рятувальної служби.