Діти з Черкас тренуються у холодному приміщенні спортивної школи: батьки і тренери б’ють на сполох (Відео)

фото: 5 канал
фото: 5 канал

У приміщенні спортивної школи в Черкасах – холод і вологість. Приміщення тут майже не опалюється.  І в таких умовах проходять тренування дітей.

Спортсмени змушені цілити по мішенях, лежачи на бетонній підлозі у підвалі, пише 5 канал.
Зробити ремонт планували цьогоріч. На це навіть передбачили пів мільйона гривень. Але ці гроші місцеві депутати вирішили витратити не інші потреби.

Стрільби тут навчаються пів сотні спортсменів. Вдягнутися тепліше вихованці не можуть. Адже тренуватися потрібно лише у спеціальних костюмах, які не рятують від холоду.

Тир облаштували у підвалі, який повноцінно не опалюється. До холоду додається і сирість, адже тут протікає стеля.

“Діти страждають, в тому числі і страждають результати, тому що в зимовий період ми не можемо проводити нормально тренування, це відображається на здоров’ї дітей, вони починають хворіти, це відображається на здоров’ї тренерів, які також хворіють”, – пояснює тренерка Наталія Чепурна.

Привести до ладу тир міські чиновники обіцяли вже не раз. Цьогоріч навіть передбачили на це у бюджеті міста 500 тисяч гривень. Планували зробити теплу підлогу і полагодити систему опалення. Але в останній момент гроші вирішили витратити на інший проєкт.

З’ясувалося, що прав власності на тир у спортшколи немає. Саме через це ремонт у приміщенні нині неможливий.

“Технічно ми звернулись до депутата, який очолює теплокомуненерго за технічними умовами для проведення опалення в цій школі, для того щоб отримати ці технічні умови – треба надати право власності на будівлю, права власності на будівлю у школи немає”, – зазначає заступник міського голови Черкас Ігор Коломоєць.

Чиновники обіцяють допомогти школі розв’язувати проблему з правом власності. А гроші на ремонт планують виділити наступного року.

Таку обіцянку спортсменам і тренерам чиновники дали вже вчетверте. Попередні три – не виконали.

Подробиці – у репортажі журналістів Яни Лимаренко, В’ячеслава Ромодана, Черкаси, “5 канал”: