“Діти та молодь – наші Президенти, Верховна Рада, наш Уряд”, – архиєпископ Василій Семенюк (Фото)

семНа сучасну молодь в Україна варто дивитися, як на майбутнє країни, бо саме «діти та молодь – наше майбутнє, наші Президенти, Верховна Рада, наш Уряд».

Читайте також. 100 лип посадять студенти у пам’ять про “Небесну сотню” (текст “Плине кача…”)

Про це сказав першоієрарх Тернопільсько-Зборівський кир Василій Семенюк 20 березня до голів єпархіальних комісій УГКЦ у справах шкільництва під час робочого засідання у Тернополі. , Цитує його сайт місцевої парафії УГКЦ.

Перед учасниками з’їзду, який відбувся у приміщенні управління Тернопільсько-Зборівської архиєпархії з ініціативи голови комісії УГКЦ у справах шкільництва с. Христофори Буштин (СНДМ), архиєрей підкреслив важливість праці вчителів християнської етики, перспективи викладу цієї дисципліни у загальноосвітніх школах.

Читайте також. Проблем не варто соромитися – їх треба навчитися вирішувати, – психотерапевти (Фото, Відео)

– Яким чином виховаємо наших дітей, такою буде Україна, – продовжив владика.

Він зазначив, що сьогодні діти повинні отримувати якісну освіту, християнське виховання та духовний супровід Церкви, адже де є Церква, там люди не тільки стають побожними, а й свідомими громадянами своєї Батьківщини.

Архиєрей пригадав часи підпілля УГКЦ і, аналізуючи сучасне становище, відзначив, що «так сильно молилися люди ще у підпіллі, просячи Бога про порятунок своєї Церкви». Владика додав, що сьогодні віра повертається до людей, вони посилено моляться та вірять, що Бог допоможе нам захистити і побудувати нову державу.