Діти постраждати у садочку: хлопчик із опіками шиї та спини – у реанімації

fe319fe-300Через недогляд няні діти у Тернополі отримали серйозні опіки, повідомляє сайт «Досьє 102».

Двох шестирічних хлопчиків із опіками І та ІІ ступенів у вівторок, 2 грудня, близько опівдня в обласну дитячу лікарню привезла швидка. Травми малюки отримали в одному з дитячих садочків Тернополя. Відтак лікарі відразу повідомили правоохоронців.

Читайте також. «Особливі діти – добрі, чуйні, вони мають відкрите серце», — кажуть у Тернополі (Відео)

Міліціонери встановили, що нещастя трапилося через недбальство няні. 49-річна жінка на підвіконні в кімнаті, де гралися діти, увімкнула електрочайник і відволіклася. Хтось із малюків випадково зачепив провід і перекинув прилад. Окріп вилився на двох хлопчаків, що були поруч.

Працівники дитсадка негайно викликали швидку та повідомили про нещастя батьків травмованих дітей. В одного з хлопчиків медики діагностували опіки шиї та спини, зараз він у реанімації. Іншого – госпіталізували у хірургічне відділення із попеченими передпліччям і кистю. Життю дітей нічого не загрожує, але у них попереду - тривале лікування.

Читайте також. Необережність під час паління — у Теребовлянському районі вчадів чоловік

Інформацію про подію міліціонери внесли в Єдиний облік досудових розслідувань за правовою кваліфікацією ч. 1 ст. 137 Кримінального кодексу України – «невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров’ю потерпілого».

Довідково. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 100 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років.