Вибухівку під склад боєприпасів у Чехії в 2014-му заклали одіозні офіцери ГРУ РФ: подробиці розслідування спричинили дипломатичний скандал (Відео)

Підозрювані в підриві складу боєприпасів в Чехії в 1024 році офіцери ГРУ Росії Боширов і Петров

Склад боєприпасів у чеській Моравії в 2014 році підірвали два офіцери ГРУ Росії, які в Сослбері у Великобританії отруїли в 2018 році “Новачком” екс-розвідника ГРУ РФ Сергія Скрипаля і його дочку.

Як повідомляє 5 канал, про такі результати слідства в справі вибуху складів боєприпасів заявив прем’єр-міністр Чехії. Вибух на складі боєприпасів, що забрав життя двох чехів, спецслужби Чехії розслідували 6 років і дійшли висновку: вибухівку закладали офіцери ГРУ Росії з документами на імена Руслан Боширов і Олександр Петров. Їх правоохоронці Чехії оголосили в розшук.

За повідомленням ЗМІ, підірвати склад боєприпасів у Чехії в 2014-му два офіцери ГРУ Росії могли тому, що на цьому складі була зброя, що могла призначатись для українських підрозділів в АТО, зокрема, для Нацгвардії.

Через причетність російських спецслужб до диверсії на території Чехії влада цієї країни видворила 18 російських дипломатів. Росія пішла на видворення 20-ти чеських дипломатів.

Все, що наразі відомо про причетність двох одіозних офіцерів ГРУ РФ до вибухів складів боєприпасів у Чехії в 2014-му році та міжнародний скандал через це, - у сюжеті 5 каналу.