Деждума РФ у понеділок розгляне заяву про геноцид на південному сході України

Депутат Держдуми Росії Сергій Миронов
Депутат Держдуми Росії Сергій Миронов

9 червня на розгляд Держдуми РФ буде внесено проект рішення про геноцид народу на південному сході України. Про це в Севастополі заявив депутат Держдуми Сергій Миронов, повідомляє прокремлівське видання “Кримінформ“.

“У Росії свої національні інтереси, які ми відстоювали, відстоюємо і будемо відстоювати, в тому числі, на сході і півдні України, коли зараз там люди змушені зі зброєю в руках захищати своє право бути людьми, говорити рідною російською мовою, самим визначати свою долю”, – заявив Миронов.

Також він додав: “Будемо сподіватися, що пан Порошенко, який вступив на посаду, виконає ті обіцянки або свої плани, про які він поінформував Володимира Путіна в Нормандії”.

За словами Миронова, у зв’язку з цим “Росія має думати про те, що слід далі робити”, і в понеділок до Держдуми вноситься проект заяви про геноцид на південному сході України.

“Розраховую на те, що якщо позитивні зміни відбудуться, то це буде одна розмова. Якщо буде продовжена каральна операція, яку псевдовлада Києва чомусь називає боротьбою з терористами, то будуть абсолютно інші пропозиції “, – заявив Миронов.