Дев’ятеро дітей відзначили за малюнки на честь 200-ліття Тараса Шевченка (Відео)

nПереможці обласного конкурсу малюнка, присвяченого 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка, отримали сьогодні, 17 березня, грамоти і грошові премії.

Читайте також. “Сучасне суспільство виховує споживачів та егоїстів”, – політик (Фото)

Роздав відзнаки дітям з усіх куточків Тернопіллі голова обласної ради Василь Хомінець на самому початку сесії облради, що відбулася сьогодні.

Нагадаємо, загалом на конкурс надійшло більше 300 робіт учнів. Конкурс проводили з 7 лютого до 7 березня. Конкурсна комісія визначила переможців у трьох вікових категоріях.

Читайте також. У Тернополі говорили про підготовку до свят і майбутні вибори

Отже, грамоти та винагороду отримали:

- у молодшій віковій категорії (6-9 років): за І місце - Дуда Ірина (м. Тернопіль), за ІІ місце - Височанська Андріана (смт Велика Березовиця Тернопільський район) і за ІІІ місце - Майстренко Аліна (Тернопіль);

- у середній віковій категорії (10-12 років): за І місце - Вовчок Анастасія (Тернопіль), за ІІ місце - Манді Вікторія (Тернопіль), за  ІІІ місце - Костюк Іван (с. Соснівка Шумський район);

- у старшій віковій категорії (13-15 років): за І місце - Шпирка Олександр (с. Іванків Борщівський район),  за ІІ місце - Березовський Павло (с. Карначівка Лановецький район), за ІІІ місце - Грех Святослав (Тернопіль).

Довідково. Сесія облради сьогодні розпочалася із запізненням, але завершилася в обід. Депутати працювали без перерви. Про те, що відбувалося на засіданні, - читайте згодом.