Дев’ять правоохоронців покарали через «сміттєву люстрацію» суддів у Кременці (Фото, Відео)

Kremenez_3Судове засідання у Кременецькому районному судді, під час якого мали розглядати клопотання щодо обрання запобіжного заходу представнику «Правого сектору» не відбулося, а питання обрання запобіжного заходу зняли.

Про це повідомили під час зустрічі представників «Правого сектору» з виконувачем обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іваном Крисаком, прокурором області Юрієм Гулкевичем і виконувачем обов’язків начальника Управління МВС України в області Олександром Богомолом. Зустріч відбулася сьогодні, 3 лютого, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Пікет під прокуратурою у Тернополі завершився угодою про повторне вивчення справи (Фото, Відео)

Нагадаємо, 2 лютого громадські активісти «Правого сектора» прийшли під стіни суду, а також обласної прокуратури з вимогою закрити кримінальне провадження стосовно підозрюваних у вчиненні хуліганських дій біля приміщення Кременецького районного суду.

Як зазначив прокурор області Юрій Гулкевич, матеріали провадження повторно вивчають і приймуть законне рішення. Виконувач обов’язків голови Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Крисак наголосив, що вирішувати будь-які питання краще за допомогою конструктивного діалогу, а не радикальних дій.

Читайте також. «Кожна людина має право на захист, а тим паче — судді», — головний міліціонер Тернопілля (Відео)

- Щоб вирішити проблеми, не потрібно палити шини. Ні я, ні начальники міліції, ні прокурор не будемо ховатися. Ми готові до конструктивного діалогу. Вірю, що з вашою допомогою вдасться вирішити чимало питань, - наголосив виконувач обов’язків голови ОДА. - Зараз нам потрібно підтримувати найголовніше – мир і спокій у нашій державі.

Як зазначив виконувач обов’язків начальника Управління МВС України в області Олександр Богомол, переглянуті скарги кременецьких активістів «Правого сектору» щодо неправомірних дій працівників міліції.

- В окремих випадках кримінального провадження провели додаткові розслідування. Покарали дев’ять правоохоронців, - зауважив він. – Крім того, мною запроваджена перевірка Кременецького райвідділку міліції у всіх напрямках роботи.

Софія Левицька

Докладно про все - у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.