Десятки тисяч підтоплених будинків і масова евакуація: повінь у Західній Україні найбільша за останні 20 років (Відео)

Порятунок потерпілих від повені. Фото – ДСНСУ

Внаслідок підняття рівня води у річках через зливи повінь охопила 5 областей Західної України – Прикарпаття, Закарпаття, Буковину, Львівську і Тернопільську області.

Про це повідомляє станом на ранок 25 червня ДСНСУ. За даними надзвичайників, найбільше від розливу рік постраждала Івано-Франківська область. Там у полоні стихії опинились 15-ть районів області.

За даними МВС України, на Прикарпатті повінь вже знищила 90 і пошкодила 169 мостів, зруйнувала 150 кілометрів доріг і підтопила 10 тисяч 400 житлових будинків.

У Чернівецькій області масштаби завданих стихією збитків майже такі ж: на сьогоднішній ранок там підтоплено 36 населених пунктів у 7-ми районах області.

У всіх п’яти областях України, де вирує стихія, з зони підтоплень і затоплень масово евакуювали людей. Загалом у п’яти областях Західної України повінь підтопила десятки тисяч житлових будинків.

Як повідомляють Факти ICTV, за інформацією синоптиків, за останні дні у Західній Україні випала двомісячна норма опадів. Такого в цих регіонах не було 20 років. Маштаби повені перевершили наслідки стихіного лиха 2008 року.

Уряд України, члени якого на чолі з Прем’єр-міністром України 24 червня побували в зоні стихійного лиха, постраждалим регіонам виділяє гроші на ліквідацію наслідків стихії.

Більше подробиць – у сюжеті Факти ICTV,