Держсекретар США закликав владу України створити технічний уряд

фото: radiosvoboda.org
фото: radiosvoboda.org

Держсекретар США Джон Керрі у Мюнхені на 50-й Мюнхенській конференції з питань безпеки закликав українську владу створити технічний уряд. – УНН.

Під час зустрічі з в.о. міністра закордонних справ України Леонідом Кожарою, разом зі своїм помічником Вікторією Нуланд, Дж.Керрі висловив серйозне занепокоєння щодо ситуації з правами людини в Україні.

Як зазначив пізніше представник держдепартаменту, Дж.Керрі закликав владу України звільнити ув'язнених, вирішити питання із забезпеченням прав людини і сформувати технічний уряд, який зможе вирішити економічні проблеми України і задовольнити демократичні устремління народу.

Нагадаємо, рішення про необхідність створення технічного уряду прийняв сьогодні і Форум Євромайданів.

Як відомо, в Києві та інших містах України тривають акції громадських активістів та опозиції під загальною назвою Євромайдан, котрі були спровоковані рішенням уряду про призупинення євроінтеграції від 21 листопада 2013 року. Після того, як в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року бійці спецзагону міліції “Беркут” жорстоко розігнали мирну акцію протесту на майдані Незалежності, громадянські акції Євромайдану переросли в політичний протест.

Наразі після масових сутичок на вулиці Грушевського, активність протестувальників набула інших форм, країною прокотилася низка акцій, спрямованих на захоплення адмінбудівель.

Прем'єр-міністр Микола Азаров подав у відставку.