Державну архітектурно-будівельну інспекцію України ліквідовано: Зеленський і Шмигаль сказали, як буде далі (Відео)

ф1“Корупційний кліщ, який просто забирав оборотні кошти”, – так назвав Державну архітектурно-будівельну інспекцію Прем’єр-міністр України.

Сьогодні на виїзному відкритому засіданні Уряду України за участи Президента України Володимир Зеленський заявив про ліквідацію ДАБІ.

“Процес отримання державних послуг буде прозорим, зручним і з мінімальним впливом чиновників на прийняття таких рішень”, – пообіцяв Президент України.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що ліквідація ДАБІ – це перший крок реформування містобудівної галузі, структуру якої влада України має намір у найкоротші терміни змінити, відповідно до міжнародних норм.

За задумом, мають створити три центральних органи державної влади: державна сервісна служба, що виконуватиме функції реєстраціїі, державне агентство техрегулювання, а також державна інспекція містобудування, що залишить за собою функцію нагляду та контролю за будівництвом.

Всі подробиці - у повній версії виїзного засідання Кабміну за Участі Президента України у відео 5 каналу. (На відео - з 5 хв 36 сек та 8 хв 30 сек)