Депутати з Тернопілля відвезли продуктів і оснащення на 200 тис. грн для батальйону “Збруч” (Фото)

P5220019-nБійці 6-го батальйону територіальної оборони «Збруч» отримали допомогу від депутатів Тернопільської обласної ради.

Нагадаємо, представники фракції «Єдиний центр» спершу відправили своїх представників на місце дислокації батальйону. Вояки склали список потреб у спорядженні, одязі, засобах особистої гігієни, продуктах.

Читайте також. Усі нюанси третьої хвилі мобілізації (Графіка)

Відтак депутати взяли на себе зобов’язання щодо придбання дорогих інструментів, запчастин до військової техніки, електротоварів, будівельних матеріалів, продуктів тощо.

На Херсонщину, де нині дислокуються наші вояки, днями відправили перший вантажний автомобіль із найнеобхіднішими товарами, які супроводжував керівник секретаріату обласної організації «Єдиний центр» Ігор Яцишин, повідомив сайт обласної ради. Він передав командиру батальйону «Збруч» Ігорю Ларіну матеріально-технічні цінності і продукти на понад 200 тисяч гривень.

Особливо бійці зраділи військовому спорядженню, техніці, запчастинам, електротоварам, засобам зв’язку, адже дорогі радіостанції, дизельні генератори, міні-електростанції, ліхтарі, шини, компаси і т. ін. вкрай необхідні у польових умовах і на блокпостах. Варто зазначити, що продуктами військових у повному обсязі забезпечують і краяни, які постійно збирають і передають чи привозять провізію.

Читайте також. Допомагає Тернопіль: вояки просять передавати сухофрукти, горіхи, фрукти (Фото)

Військові та командир батальйону розповіли, що штаб повністю забезпечений електроенергією, водопостачанням, і хоча у бійців польові умови проживання, вони перебувають у належних санітарних умовах. Командир батальйону подякував депутатам за суттєве поповнення матеріально-технічної бази і за моральну підтримку бійців, віру в їхню перемогу.

Ігор Яцишин повернувся з подякою від батальйону і новим списком потреб військових. Тож акція триватиме. У штабі чекають на нові надходження від усіх небайдужих до життя країни тернополян.