Депутати Тернопільської облради просять присвоїти звання “Героя України” загиблому на Донбасі екс-главі РДА

Юрій Горайський
Юрій Горайський

Тернопільська облрада прийняла відповідне звернення сьогодні.

Крім того, депутати облради прийняли ще ряд звернень до найвищого керівництва держави.

Читайте також: Розпочалося пленарне засідання сесії Тернопільської обласної ради

Як повідомляє сайт ради, депутати прийняли рішення звернутися до керівництва держави із клопотанням повернути Коропецькому обласному ліцею-інтернату у штатний розпис ряд офіцерських посад та статус навчального закладу з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Сесія звернулася до Президента України прискорити розгляд звернення щодо присвоєння звання Героя України Юрію Горайському (посмертно) та звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, депутатів Тернопільської обласної ради щодо усунення порушень у сфері соціального захисту учасників АТО, які проходили військову службу у період з березня 2014 року до червня 2016 року.

Читайте також: «Загинув герой», — на Тернопіллі попрощались із загиблим в АТО екс-головою РДА (Відео)

Також депутати Тернопільської облради підтримали звернення Чернівецької обласної ради VII скликання до Кабінету Міністрів України щодо укладання угоди з урядами країн Європейського Союзу, які межують з Україною, про спрощений порядок перетину спільного державного кордону.

Довідково: Юрій Горайський, який після Революції Гідності 11 місяців очолював Збаразьку райдержадміністрацію, пішов на фронт добровольцем і загинув у боях 4 березня, потрапивши у засідку бойовиків під Маріуполем. Ціною свого життя прикрив відхід інших своїх товаришів.