Депутати-свободівці шукали “губернатора” Валентина Хоптяна

IMG_0714-nСім депутатів Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода» записалися сьогодні, 18 грудня, на особистий прийом до голови Тернопільської обладміністрації, регіонала Валентина Хоптяна. Але зустрітися з ним свободівці не змогли.

– Депутати облради хотіли особисто зустрітися з Валентином Хоптяном, адже його постійно немає на робочому місці, а у депутатів назбиралася низка питань, на якіми хотіли б отримати відповіді, – каже свободівець  Назар Яворський. – Нам спочатку повідомили, що він буде близько 12-ї години, потім  – близько  13-ї . Врешті вийшов помічник і сказав, що «губернатора» сьогодні на роботі не буде, бо він  – у районі. Із нами він, мовляв, зв’яжеться пізніше.

Депутати перебували у приймальні більше двох годин, але так і не дочекалися голови обладміністрації. До слова, весь час біля них у приймальні «губернатора» чергували міліціонери.

Саме 18 грудня мала відбутися прес-конференція Валентина Хоптяна, бо якраз виповнюється три роки, відколи він обіймає свою посаду, повідомляють у прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода». Зустріч із журналістами начебто відклали на інший день.

- У лютому 2013 року Хоптян щоразу щезав з кабінету, викликав міліцію та всіляко уникав контактів з відвідувачами, які вимагали від нього припинити беззаконня і змусити членів ТВК від партії регіонів прийти на засідання комісії, ввести нових депутатів та розблокувати тим самим роботу обласної ради, - наголошує народний депутат, свободівець Олег Сиротюк. - З початку Євромайдану у Тернополі голова ОДА перебуває у постійних відрядженнях…

До речі, за офіційною інформацією із ОДА, Валентин Хоптян вдень 18 грудня перебував на Гусятинщині. Провів нараду з керівництвом Гусятинського району щодо забезпечення сталої роботи систем життєзабезпечення населення, зокрема підприємств теплоенергетики, водопостачання, газопостачання, електроенегетики, дорожнього господарства та служб з надзвичайних ситуацій.