Депутати Одеської обласної ради зібрали позачергову сесію і ухвалили звернення до Президента щодо недопущення відкриття ринку землі

фото: Деловая столица
фото: Деловая столица

На сьогоднішній позачерговій сесії Одеської облради,  депутати ухвалили звернення до президента Володимира Зеленськоого, Верховної Ради та Кабміну про недопущення передчасного відкриття ринку землі.

З ініціативою цього звернення виступили одеські депутати-опозиціонери, яких підтримали представники інших фракцій, повідомляє прес-служба партії “Опозиційна платформа – За життя”, інформує 112 канал.

Депутати зазначили, що їх виборці виступають проти скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення, і парламент повинен це враховувати.

Народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Микола Скорик, який був присутній на сесії облради, підтримав дане звернення і зазначив, що рішення про відкриття ринку землі можна приймати тільки після референдуму.

Депутати переконані, що цей закон не можна приймати. Земля є надбанням всього українського народу, тому в першу чергу треба звернутися до українського народу і провести референдум. Без цього всі ці “зміни”, на зразок “давайте віддамо в одні руки не 200 тис. га, а 205”, – не працюють і не є предметом для дискусії.

Він також зазначив, що внесені до порядку денного питання про відкриття ринку землі та примусової децентралізації пов’язані між собою.