Депутати Львівської міської ради прийняли рішення щодо так званої “формули Штайнмаєра”: “ніякого відступу назад!”

 

фото: IGotoWorld.com
фото: IGotoWorld.com

Будь-які перемовини щодо досягнення миру в державі мають проводитись з урахуванням безпекових інтересів України і думки її захисників.

З такою вимогою більшість народних обранців Львівської міської ради звернулася до президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради України .

Депутати з міста Лева кажуть: відступ назад на Донбасі непрйнятний, інформує  Радіо Свобода.

На думку депутатів, абсолютно неприйнятними є будь-які компроміси в таких питаннях, як відведення українських військ з облаштованих укріплень, відступ назад; проведення виборів на території ОРДЛО за відсутності контролю влади України над цими територіями; надання будь-якої форми особливого статусу цій території, що суперечитиме чинній Конституції України та принципу територіальної цілісності та унітарності держави.

«Усі ми прагнемо миру. Але мир у будь-який спосіб – недопустимий! Мир на основі формули, яка поставить знак рівності між героїчними захисниками цілісності держави, що віддали свої життя за Україну, та найманими бойовиками, що вбивали, катували і грабували мирне населення, є злочином проти громадян нашої країни, які «усі тепер президенти», – мовиться у зверненні.