Депутати Київради б’ють на сполох: скандальний будинок, який розташований над однією зі станцій метро, є реальною загрозою для підземки (Відео)

фото: ТСН
фото: ТСН

Скандальний будинок на Подолі може провалитись у метро.

Багатоповерхівка, яка за час «Євромайдану» перетворилась із 8-поверхівки в 12-поверховий комплекс, загрожує безпеці історичного центру.

Депутати Київради попереджають, що під нею сховані важливі комунікації, а також вона критично тисне на станцію метро «Контрактова площа», інформує ТСН.

Під час пресбрифінгу щодо ситуації навколо вказаної забудови заявила депутатка Київради та членкиня постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування Ольга Балицька.

За її словами, якщо би довелося перераховувати усі порушення, з  якими зведено цей будинок, не вистачило би і пресконференції. Вона наголосила, що стоїть будинок на території, де розташовані інженерні мережі стратегічного значення, лінії метрополітену, два міських колектори, газопровід, водогін і тепломережа.

«Я особисто не є експертом містобудівельним, але те, що чула від них: якщо цю будівлю заселити просто зараз, заїдуть всі люди, які там потенційно можуть жити та завезуть меблі, вона просто впаде в метрополітен. Це кричуще порушення права людини на життя», — наголосила Балицька.

Подробиці — у випуску ТСН: