Гранатомет 80-го калібру: депутат Держдуми РФ, який потрапив під обстріл на Донбасі, наговорив неймовірних дурниць (Відео)

Вояка з Журавльова ніякий - він у зброї не тямить нічого. Лише вдає
Вояка з Журавльова ніякий – він у зброї не тямить нічого. Лише вдає

Депутат Держдуми Росії Олексій Журавльов 5 березня в окупованому “ДНР” Донецьку дав коментар, яким вчергове підкреслив, що окупантів українського Донбасу Росія підтримує на рівні свого найвищого законодавчого органу – Державної думи. При цьому російський парламентар наговорив абсолютних нісенітниць про обстріл “з гранатометів 80-го калібру”, під який він начебто потрапив під Донецьком.

Відео коментаря депутата Держдуми поширили сепаратистські ЗМІ.

Депутат Держдуми Росії Олексій Журавльов заявив у коментарі, що був з "гуманітарною місією" на окупованих "ДНР" територіях "не перший, і не десятий, і не двадцятий раз уже в Донецьку - буваю часто".

Такими словами російський політик "засвітив" пряму і постійну допомогу РФ окупантам Донбасу, зокрема, російським найманцям банди "Пятнашка". Журавльову байдуже, що  за офіційною версією Президента Росії "іхтамнєт". Депутат Держдуми Росії, а в 2014 році - радник президента РФ Путіна, вихваляється допомогою бойовикам, які принесли війну в Україну.

Довідково: в лютому 2014 року в момент анексії Росією Криму Журавльов виступав на мітингах "руской вєсни" в Севастополі. У червні 2014 року він з нардепом Олегом Царьовим та «прем’єр — міністром» самопроголошеної "ДНР" Олександром Бородаєм давав брифінг у приміщенні захопленої Донецької ОДА, в ході якого розповідав, що в Москві відкрився офіс «Народного фронту» для гуманітарної допомоги "ДНР" і "ЛНР".

Далі - більше. Взявшись розповідати, як він з членами своєї партії "Родина" їздив на передову під Ясинуватою, і як їх там обстріляли, Журавльоа наговороив неймовірних дурниць, давши зрозуміти, що у військовій справі він нічого не тямить.

Читайте також: У Росії сформували «антифашистський резерв», який перекинуть у Севастополь — радник Путіна

Так, заявив, що обстріляли їх машини начебто бійці ЗСУ із гранатометів 80-го калібру. І байдуже, що гранатометів такого калібру на просторах Донбасу в природі не існує, бо такого калібру гранатометів не виробляли ні в СРСР, ні зараз не виробляють ані в Росії, ані в Україні. Найближчий за калібром - це станковий гранатомет СПГ-9 «Копьё» 73 мм, який військові на Донбасі на своєму сленгу називають "сапог". Та якби машини кортежу депутата Держдуми РФ справді обстріляли з протитанкового СПГ, то від цих машин уже нічого б не залишилось, крім обгорілої рами, а Журавльов коментарі давав би уже на іншому світі.

При цьому цей російський політик чомусь вирішив, що гранатомет стріляє снарядами і заявив, що добре, що це був не 152-ий калібр.

Читайте також: Царьов спокійно пересувається між Луганськом та Донецьком

Словом - депутат Держдуми Росії на окупованому Донбасі наговорив неймовірних дурниць та ще й "засвітив" постійну допомогу парламенту Росії окупантам Донбасу.

Їздив російський політик на передову до "іхтамнєтів", звісно, ж із журналістами. Ті виклали відео, зняте під час "обстрілу". На відео є що завгодно, та обстрілу... нема. Ось така чергова постановка пропагандистів Кремля, що не витримує  жодної критики.

Обережно - на відео своєрідна логіка і невігластво "руского міра" на рівні представника найвищого законодавчого органу Росії.