День жалоби: Тернопілля попрощалося із Володимиром Марусичем

МарусичТернопільщина сьогодні, 12 листопада, попрощалася зі ще одним Героєм.

У селі Солоне Заліщицького району поховали бійця 24-ї окремої механізованої бригади Володимира Марусича.

Читайте також. Як Тернопіль плакав за одним із кращих своїх синів (Фото, Відео)

Нагадаємо, 17 листопада чоловікові мало б виповнитися 36 років, проте до річниці він не дожив менше двох тижнів. У четвер, 6 листопада, Володимир Марусич загинув у Лисичанському районі на Луганщині під час обстрілу блокпоста російськими «Градами». Лише вчора його привели на Тернопілля.

У ряди Збройних Сил України Володимира призвали після закінчення художнього училища, як повідомляє сайт Заліщицької райадміністрації, службу проходив у танкових військах на Чернігівщині. У 2003-му році знову пішов у військо на службу, за контрактом. У серпні цього року чоловіка призвали через третю хвилю мобілізації. Після підготовки на полігоні у Львівській області він вирушив на передову. Володимир Марусич був членом ГО «Самооборона Заліщицького району», чатовим 4-ї чоти. Одруженим не був.

Читайте також. День жалоби на Тернопільщині – загинув Станіслав Лаврик із Заліщиків

“Він у важкий час для долі країни він обрав свій шлях, з якого не міг повернути на манівці… Неоголошена війна забрала життя ще одного патріота і вірного сина України, який загинув, захищаючи нашу незалежність, рідну землю та Україну від проросійських найманців” – йдеться у повідомленні на сайті.

До речі, Володимир Марусич – уже третій Герой, якого втратила Заліщанщина.

Довідково. Згідно із розпорядженням голови Тернопільської обладміністрації Олега Сиротюка, у зв’язку із загибеллю Володимира Марусича під час виконання службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції 12 листопада у Тернопільській області оголосили Днем жалоби.

Софія Левицька