День народження Степана Бандери широко відзначили у його рідному селі (Фото)

фото: Калуська РДА
фото: Калуська РДА

Уже давно стало доброю традицією 1 січня відзначати день народження Провідника Степана Бандери.  У селі Старий Угринів, на території Історико-меморіального музею Степана Бандери, відбулися урочистості з нагоди відзначення 110-ї річниці від дня народження Провідника ОУН, пише Калуська РДА.

Вшанувати пам’ять відомого земляка, символа  національно-визвольного руху, прибули представники обласної та районної влади, зокрема, голова обласної ради Олександр Сич, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів, голова районної ради Михайло Срібняк, учасники антитерористичної операції та ветерани ОУН-УПА, численні делегації із різних районів та областей.

фото: Калуська РДА
фото: Калуська РДА

Присутні помолилися за упокій душі провідника Організації українських націоналістів, а керівники області та району поклали вінки і квіти до пам’ятника Степана Бандери.

У зверненні до учасників заходу Олександр Сич, Ігор Пасічняк, Михайло Срібняк та інші наголосили на важливості героїчного чину Степана Бандери у державотворенні.

Мистецьку програму підготував відділ культури райдержадміністрації. Пісні про незламність української нації виконали аматори народного мистецтва Калущини та гості нашого краю.