День Києва: як святкує столиця

Фото ілюстративне

В зв’язку із карантинними обмеженнями День Києва, який цього року столиця святкує 31 травня, проходить у незвичайному форматі.

Так, уранці 31 травня в ефірі телеканалу “Київ” стартувала святкова програма. Зокрема, для киян – привітання, серії тематичних сюжетів “Прогулянки по Києву”, “Київ, який ми любимо”, “Портрети” та “Історії”. Онлайн пробіг під каштанами Уже звичний для Києва цього дня захід проходить в режимі онлайн. Поспостерігати за ним можна у прямому ефірі на сайті probig.kiev.ua, сторінці у Facebook та на ТРК “Київ”. Організатори пропонують долучитися до благодійної акції, зробивши внесок у розмірі 100 гривень. Кошти спрямують на потреби українських лікарів, а також медичних установ. Віртуальні концерти У День Києва можна насолодитися гала-концертом лауреатів і учасників Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва “Пісня над Дніпром-2020” імені Анатолія Авдієвського. Він буде доступний на Youtubе-каналі UA:ESTRADA.TV.

Святкові заходи на День Києва в 2020 році теж є! Але їх формат кардинально змінили карантинні міри безпеки. Виступи творчих колективів та артистів перенесли в ефір телеканалу «Київ». Концерт транслюватиметься в рамках святкового дводенного марафону.

Фото ілюстративне