День Гідності та Свободи – особливості відзначення у Тернополі

фотоРяд заходів до Дня Гідності та Свободи – свята, яке відзначається на честь початку двох революцій – Помаранчевої та Революції Гідності, відбудеться 21 листопада у Тернополі.

Мета – утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні.

Читайте також. Студенти пройдуть Тернополем і нагадають, що саме вони є рушійною силою революції

Так, 21 листопада у школах проведуть відкриті уроки Гідності та Свободи, присвячені патріотизму й мужності громадян. Також школярі об 11.30 покладуть квіти та запалять лампадки біля пам’ятника борцям за незалежність України та стенду Героїв «Небесної Сотні» на Театральному майдані. Про це повідомляє сайт міської ради.

О 12 год. в Українському домі «Перемога» оголосять переможців конкурсу на кращий проект пам’ятника «Небесній сотні». Натомість о 13 год. читачі та працівники бібліотек міста передадуть гуманітарну допомогу воїнам АТО під час акції «Хранителі слова – хранителям Вітчизни».

Читайте також. Пластуни у Тернополі будуть змагатися у стрільбі, скелелазінні, пейнтболі

Зустріч із активістами Євромайдану «Молодь у нашому серці» пройде у «Палаці Кіно» о 15 год. Там же через півгодини відбудеться показ документального фільму Сергія Лозниці «Майдан».

Додамо, що тернопільські пластуни цілодобово нестимуть почесні варту біля пам’ятника борцям за незалежність України та стенду «Небесної сотні».

Софія Левицька