День Героїв: містом йшла багатотисячна колона тернополян у вишиванках (Фото, Відео)

P5230043-nТисячі тернополян – здебільшого учні, студенти, працівники комунальних структур, партійних осередків пройшли пішою ходою майже через усе місто.

Читайте також. Після останнього дзвоника у школах – Парад випускників, іспити й тести (Відео)

Нагадаємо, День Героїв – свято величі духу українських вояків, борців за волю України і є символом незборимості Української Нації. Тож з нагоди цього свята у Тернополі традиційно проводять марші у вишиванках та святковий концерт.

До слова, початок ходи трохи затримався. Втім, зібрати таку кількість людей – не жарти. Хода рухалася у супроводі машин ДАІ. Транспорт на час маршу спиняли або пускали в об’їзд. Серед учасників маршу можна було помітити кількох нардепів, зокрема ударівця Ігоря Побера. Над колоною розвівалися прапори ВО «Свобода». Молодь вигукувала уже звичні гасла: «Слава Україні» – «Героям Слава!», «Слава нації» – «Смерть ворогам!», «Україна – понад усе!».

Читайте також. Таких виборів точно ще не було – громадська активність тернополян дивує навіть експертів (Відео)

Вишиванок було – на різний смак і гаманець: бісером, традиційні подільські, стилізовані, білим по білому, із небіленого льону… Словом, будь-кому очі розбігалися. Особливо було приємно спостерігати за малечею у сукнях та сорочечках із вишивкою.

До речі, марш завершився на Театральному майдані. Там ще о 18 годині почався концерт, присвячений Дню Героїв. Особливо розчулила присутніх пісня «Молитва за Україну» у виконанні дитячого хору. Власне, вся програма дійства складена із патріотичних творів.