День адвокатури по-тернопільськи: вітання, грамоти, відзнаки (Фото)

оснУрочистості з нагоди Дня адвокатури відбулися сьогодні, 19 грудня, у приміщенні Тернопільської обласної філармонії.

Із професійним святом адвокатів Тернопілля привітав перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський, повідомляє сайт обласної ради.

Читайте також. Тернопільські міліціонери змагалися у стрільбі – кадровики перемогли оперативників (Фото)

– Ваша професія – це наполеглива праця з документами, аргументами, із фактами та свідками, – звертаючись до присутніх, сказав пан Тарашевський. – Ви стоїте на захисті громадянина, його прав та обов’язків. Головне ваше завдання: щоб кожна людина у нашій державі відчувала себе захищеною. Переконаний, що кожен із вас очікує змін у судовій реформі. Адже адвокати не повинні залежати від того чи іншого судді чи політичної еліти, а виконувати свій головний обов’язок – захист людини, захист громадянина. Бажаю вам постійного професійного зростання, родинного затишку, добра, щастя та здоров’я.

Сергій Тарашевський нагородив грамотами обласної ради кращих адвокатів області та вручив відзнаку «Подяка голови Тернопільської обласної ради».

ІА «7 Днів-Україна» приєднується до привітань і бажає всім адвокатам позитиву у житті, хороших людей навколо і спокою у душі! 

Довідково. День адвокатури — професійне свято України. Відзначають щорічно 19 грудня. Свято встановили в Україні «…ураховуючи важливу рол адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента «Про День адвокатури» від 02.12.2002 р. за №1121/2002.