Дефолт відклали? Україна виплатила $120 млн процентного доходу за євробондами

дефол в Україні - напис на фоні карти зі знаком запитанняМіністерство фінансів України в п’ятницю погасило черговий купон за емітованими у липні 2012 року п’ятирічними єврооблігаціями на суму $2,6 млрд.

Міністерство фінансів України виплатить 24 липня купон у $120 мільйонів за єврооблігаціями на тлі продовження переговорів з приватними кредиторами. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерело, знайоме з подробицями ходу перемовин.

Читайте також: «Теоретично можливо», — Яресько про оголошення Україною дефолту вже через місяць

Повідомляється, що радник Мінфіну в переговорах – банк Lazard Ltd – і компанія Blackstone Group LP, що представляє сторону кредиторів, ведуть “інтенсивні конкультації”, пише 112.ua.

Читайте також: Комітет кредиторів уже кличе Україну обговорювати реструктуризацію боргу без попередніх умов

Напередодні міністр фінансів Наталія Яресько так і не сказала, чи сплатить Україна кредиторам $120 млн. боргу, відреагувавши реплікою до журналістів: “Ви завжди мене про це питаєте”.

Читайте також: Перспективи дефолту України — інтерв’ю міністра фінансів Наталії Яресько (Відео)

МВФ у свою чергу розраховує на досягнення Україною угоди з кредиторами до очікуваного 31 липня засідання ради директорів фонду, де повинно бути прийнято рішення про виділення другого траншу кредиту в 1,7 млн дол.

Читайте також: Дефолту не буде? Україна і закордонні кредитори «досягли прогресу» в переговорах — Мінфін

Раніше повідомлялося, що зазначені цінні папери були випущені з купонною ставкою 9,25% річних. Відсотковий дохід виплачується двічі на рік. Сума нарахованого відсоткового доходу складає $120,25 млн.

Раніше було вирішено перестати робити переговори України і її зовнішніх кредиторів щодо реструтуризації боргу нашої країни публічними.