Дебати кандидатів у Президенти України на стадіоні: штаби досягли нових домовленостей

ф1Переговори штабів кандидатів у Президенти України щодо організації дебатів на НСК “Олімпійський” 19 квітня тривають, зокрема, ще шукають ведучого.

Про це повідомило “Суспільне” на своєму сайті.

Однак в ході сьогоднішній переговорів штаби досягли нових домовленостей: телевізійну “картинку” під час дебатів на стадіоні будуть забезпечувати відеооператори та режисери ефіру “Суспільного”.

“Ми погодилися надати режисера ефіру, а також оператора-постановника трансляції, задіяти творчу групу Суспільного, аби забезпечити рівний доступ кожному кандидату до проявів у цьому ефірі. Люди, які “натискають на кнопки” й націлюють камери, — надзвичайно важливі, адже глядачі буквально бачать картинку їхніми очима. У який момент хто з’являється на екрані, під яким ракурсом, чи з’являється взагалі — усі ці художні елементи дуже впливають на сприйняття глядачами інформації. Суспільний мовник є медіа-компанією, що не належить жодній політичній чи бізнес-групі, а тому може забезпечити незаангажованість висвітлення. Очевидно, це розуміють і самі кандидати”, — розповів голова правління Суспільного Зураб Аласанія.

Наразі штаби не визначилися щодо ведучого заходів на стадіоні, а також не домовилися з приводу технічного забезпечення трансляції та відповідно компанії, що роздасть сигнал усім охочим ЗМІ.

"Суспільний мовник також очікує кандидатів на національні теледебати після завершення заходів передвиборчої агітації на НСК “Олімпійський”. Згідно з Положенням про порядок проведення НСТУ передвиборних теледебатів між кандидатами на пост Президента України, що затверджено Постановою Центральної виборчої комісії № 472 від 5 травня 2014 року, дебати мають відбутися в студії Суспільного мовника о 20:00 19 квітня та тривати 60 хвилин безперервного ефірного часу", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Порошенко і Зеленський вестимуть дебати на відстані 105 метрів: штаби погодили розміщення сцен на «Олімпійському» (Схема)

Раніше, як повідомляла ІА "7 Днів-Україна",, штаби кандидатів у Президенти України домовились про спорудженян двох сцен у часі "Олімпійського", розподіл місць на стадіоні та забезпечення охорони громадського порядку правоохоронними органами.